Proje Danışmanlığı

tarımsal proje danışmanlığı

20 yılı aşkın sera otomasyonu ve tamamlayıcı sistemlerindeki uzmanlığımızı, yeni başlanacak ve yenilenecek projelerinizin tasarım sürecini başlatıyoruz.

Modern sera sistemlerimiz yeni tarım teknolojileri ve zirai taleplere cevap verecek şekilde tasarlanmaktadır. Sera projelerimizin çatı ve yan yüzeyleri iklim verileri ve üretici taleplerine göre cam, polikarbonat ve polietilen ile kaplanmaktadır. Çelik konstrüksiyon ekipmanlarımız sıcak daldırma galvanizli ve uzun yıllar korozyona dayanıklı olması için kaynaksızdır. Çatı kaplaması, değişken hava koşullarına, şiddetli kar yüküne ve 120-130 km / s rüzgâr hızına dayanacak şekilde özel olarak üretilmiştir. Havalandırma pencereleri ürün ve üretici talebine göre tek ve çift (kelebek) olarak tasarlanmaktadır.

Sera projeleri; statik, dinamik, mekanik, elektrik, otomatik kontrol sistemleri, aydınlatma, perdeleme, havalandırma, iklimlendirme, sisleme, topraksız sulama-drenaj, gübreleme gibi tasarım hizmetlerine ihtiyaç duymaktadır. Sera yer seçimine müteakip sera fizibilitesi ve projesinin hazırlanmasından başlayarak, tüm sera malzemelerinin teknik şartnamelerinin hazırlanması, malzeme kontrolleri, sera montaj kontrolleri yapılmaktadır. Diğer taraftan sera teslim alınması sırasında sistemlerin sorunsuz çalışması da yine kontrolümüz altındadır.